רופא שיניים לילדים מקליניקה

כל הרופאים שלנו הם רופאי שיניים בשנה א '. אם ילדכם הוא ילד מבית החולים לילדים, עליכם לקחת את טופס ההפניה לאוטובוס השיניים למרפאת השיניים המיוחדת לילדים.

הרופאים שלנו מטפלים בילדים בפיקוח מדריכים

שהם גם רופאי שיניים לילדים. בשל המוטיבציה והעניין שלהם להתמחות בטיפול בשיניים בילדים, הם החליטו להמשיך את לימודיהם בתחום רפואת שיניים לילדים. רופאי השיניים שלנו מטפלים בילדים עם צרכים נרחבים בשיניים באולם הניתוחים.

זה מאפשר לטפל בילדים צעירים וילדים עם צרכים בריאותיים מיוחדים בצורה אטרומטית

רופאי שיניים לילדים בקולורדו מתמקדים בטיפול בכל הילדים, כולל אלה עם צרכים מיוחדים, על ידי פיתוח תכניות טיפול הכוללות צרכים והתנהגות ספציפיים לכל ילד.

טיפול שגרתי כולל בדיקות בעל פה

צילומי רנטגן דרך הפה, טיפול בפלואוריד, תותבות כלליות, סתימות, כתרים, תותבות, ניקוי אולטרסאונד, כריתת חניכיים, טיפול בלייזר ומחלות חניכיים. מרפאת השיניים לילדים בבית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת מרילנד מספקת שירותי שיניים מקיפים לילדים ומתמקדת בבריאות הפה ובצרכים דנטליים ייחודיים לילדים בגילאי 6 חודשים עד 16, כולל ילדים עם צרכים מיוחדים. רופאי שיניים מעניקים טיפול המבטיח רמת איכות גבוהה לכל החולים.

המחלקה לרפואת שיניים לילדים בבית החולים הפרנציסקני לילדים מספקת שירותי בריאות הפה מונעים וטיפולים מקיפים לתינוקות

ילדים, מתבגרים ומבוגרים צעירים עד גיל 21. טיפולי שיניים שגרתיים מבוצעים על בסיס אשפוז במרפאתנו בשמונה השלבים. אם למטופל יש קשיים לעבור הליך שיניים בדרך הרגילה, אנו מציעים תחמוצת החנקן (תחמוצת החנקן) להרגעה דרך הפה בהנחיית מרדים השיניים שלנו והרדמה כללית בחדר הניתוחים.

מרפאת השיניים לילדים ב- OHSU מציעה טיפולי שיניים לילדים ולמבוגרים צעירים עד גיל 14

מרפאת השיניים שלנו מופעלת על ידי המחלקה לרפואת שיניים לבריאות LSU ניו אורלינס, בית החולים לבריאות LSU. מומחי רפואת שיניים לילדים בקשת ילדים מספקים רפואת שיניים מונעת ומשקמת לילדים עם צרכים בריאותיים מיוחדים או בעיות התנהגות המקשות על הטיפול בתרופות שיניים מסורתיות.

מחלקת רפואת השיניים בבית החולים לילדים בבוסטון

היא אחד ממרכזי השיניים לילדים הגדולים בניו אינגלנד, המטפלת ביותר מ- 29,000 חולים ויותר מ- 900 מקרים מדי שנה. מומחי רפואת הילדים של UH Rainbow רפואת ילדים מרכזים טיפול בין 30 התמחויות ילדים כדי להשיג תוצאות בריאות עבור המטופלים הצעירים שלהם. המחלקה לרפואת שיניים בבית החולים לילדים בבוסטון משרתת ילדים, מתבגרים, מתבגרים ואנשים עם צרכים בריאותיים מיוחדים.

המחלקה לרפואת שיניים מאוישת על ידי רופאי שיניים מיוחדים לילדים המבצעים סמיכות אקדמיות בבית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת בוסטון

תפקידיה כוללים טיפול ישיר בחולים ומעקב אחר תושבים שנרשמו לתכנית רפואת שיניים לילדים באוניברסיטת בוסטון. רפואת שיניים מאומנת ברפואת שיניים לילדים במרפאת שיניים לילדים באלבמה, מרפאת הוראה המסונפת לבית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת אלבמה.

צוות המומחים שלנו במרפאת השיניים לילדים בסיאטל מספק מגוון רחב של שירותי רפואת שיניים לילדים ומתבגרים עם מצבים מורכבים מסוימים

עיכובים התפתחותיים ובעיות התנהגות. רפואת שיניים היא טיפול וטיפול בשיניים, בפה ובחלקי גוף קשורים כמו הלסתות. רפואת שיניים לילדים הינה התמחות ספציפית לגיל המהווה את המומחיות העיקרית של בריאות הפה המונעת והטיפול המקיפה לתינוקות, ילדים ובני נוער, כולל צרכים בריאותיים מיוחדים.

צוות השיניים שלנו מבטיח שילדים יהיו נוחים ורגועים ככל האפשר בכדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר עם מומחיות מוכחת והבנת צמיחת הפה והפנים

רפואת שיניים מונעת וטראומת שיניים. אנו מטפלים בילדים עד גיל 18 ומציעים מגוון רחב של טיפולי בריאות הפה, כולל בדיקות, ניקיון, סתימות ועקירות כתר. בית הספר לרפואת שיניים בקליניקה לשיכוך חמצני, תחושת חרדה וסדציה דרך הפה (CS).

הורים המבקשים שירותי שיניים לילדיהם יכולים להתקשר למספר 617-636-6971

סטודנטים ותושבים ידונו איתך באפשרויות הטיפול ותתעודד לשאול שאלות לגבי תוכנית בריאות השיניים בילדים שלך וטיפול שיניים. ילדים מתחת לגיל 8 מבקרים במרפאות לרפואת שיניים כללית ומומחים.

בבית החולים הלאומי לילדים

ביקור אצל רופא השיניים הוא יותר מחיוך בריא. רופאי שיניים לילדים מציעים טיפול מונע וטיפול שיניים כללי וגם טיפול בחולים עם צרכים מיוחדים. אנו ממליצים לילדיכם להגיע לביקור ראשון בבוא השיניים הראשונות או לפני שהם מקבלים אחת.

מחלות שיניים הן אחת הסיבות השכיחות ביותר שילדים מתגעגעים ללימודים

והיא ניתנת למניעה. זה חיוני שלילדים תהיה גישה לטיפול שיניים קבוע כדי למנוע בעיות בריאותיות קשות בעתיד. מרפאת השיניים בבית החולים הלאומי לילדים מציעה תוכנית מקיפה לבריאות הפה המותאמת במיוחד לילדים.

מרכז השיניים לילדים בבית החולים לילדים בקולורדו דואג לצורכי השיניים השגרתיים והמורכבים של ילדיכם

בדיקות סדירות אצל רופא השיניים הן חלק חשוב בבריאות הילדים ויכולות למנוע חששות חמורים. שיטות היגיינת הפה שאנו סוקרים בכל פעם שילדך מבקר חשובות למזעור הסיכון לחללי שיניים.

ב- Cincinnati Childrens

יש לנו גישה מיידית לתמיכה רפואית ממגוון רחב של התמחויות. אנו מנסים לתאם את הטיפול עם מחלקות אחרות בבית החולים הפרנציסקני לילדים. אם הצוות שלנו מאמין שילדך ירוויח, אנו מציעים טיפול שיניים ללא הרגעה או הרדמה כללית.

סיאטל צ'ילדרנס מקדמת מחקר בילדים ובני נוער מכיוון שבריאות טובה של הפה היא חלק קריטי בבריאות הכללית של ילדיכם. אנו יכולים לעזור לך להבין את אפשרויות הטיפול של ילדיך ולקבל החלטות המתאימות לכל משפחתך.

לילדים עם בעיות שיניים הזקוקים לטיפול מיידי אם רופא השיניים הקבוע שלהם אינו זמין

אנו מציעים התייעצויות חירום. אנו עובדים גם על פרויקטים של מחקר עם בית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת וושינגטון כדי לקבוע טיפול שיניים יעיל ולחקור את הצרכים של ילדים עם מצבים מורכבים של בריאות הפה.

תפריט נגישות