קעקועים לגברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

אולי לא ידעתם את זה אבל, גברים ונשים שונים במקצת בבחירת אמנות קעקוע שתעטר את גופם. השוני בא לידי ביטוי בתחומים שונים, החל מהמקום שבו כל מגדר מעדיף להתקעקע, ועד הסגנון, הצבע וכדומה. אז האם באמת יש דבר כזה קעקועים לגברים? ומה בכלל חושבות על כך הנשים? הנה כמה מהתשובות שאולי ישכנעו אתכם ללכת על הקעקוע הבא שלכם.

חלקי גוף מועדפים לקעקוע

מחקרים שנעשו בנושא מראים כי גברים נוטים יותר לרצות קעקוע מלא או חצי שרוול, בעוד שנשים בדרך כלל הולכות על הירך, כף הרגל, הגב התחתון או הקרסול. בנוסף, רק 13.5 אחוז מהגברים מעדיפים את הקעקוע שלהם על חלקי גב תחתון, בהשוואה ליותר מ-86 אחוז מהנשים.

81 אחוז מהגברים מעדיפים קעקועים על החזה, לעומת 19 אחוז בלבד מהנשים. כמו כן, בהשוואה לנשים, גברים רוצים קעקועים במקומות בולטים כמו הזרועות, החזה והשוק. נשים בוחרות באזורים שמכוסים ביתר קלות בבגדים. אולם דבר אחד בולט והוא שנראה כי גברים (80.6 אחוזים) ונשים (76 אחוזים) מעדיפים קעקועי דיו שחורים.

אילו קעקועים לגברים כדאי לבחור?

השאלה היא את מי אתם מעוניינים להרשים. האם אתם בקטע של נשים או של גברים? נשים מוצאות את הקעקועים המינימליסטים הקטנים עם רק כמה קווים חדים, שלעתים קרובות מקועקעים בשחור, וכן אם זה בשפה זרה זה אפילו יותר סקסי.

מה עוד משפיע? מסתבר שקעקועים עזים של בעלי חיים משדרים הרבה כוח, תוקפנות ואולי מאותתים שאתה נמר בחדר השינה. בנוסף גם קעקועים של ציפורים לגברים נתפסים ככאלו המציעים רוח חופשית בעלת שאיפות עזות. סנוניות ימיות יכולות גם לסמל אהבה ונאמנות או הפלגה מוצלחת שכן הן תמיד חוזרות הביתה. גם קעקועי עוגן ימיים נתפסים בהחלט כקעקוע טוב וככזה המייצג את מה (או מי) ששומר על עצמו כיציב ומבוסס. אם כי זו יכולה להיות אמירה עדינה של אמונה נוצרית, או פשוט תזכורת למלחים מחוספסים ורעבי מין.

מה לא עושה את זה? ובכן, קעקועים של גולגלות מהווים תזכורות למוות. כך גם קעקועי פרחים שעל גברים לא תמיד נתפסים כגבריים, אלא אם כן מופיע שם שמה של האחת. מה שבטוח שקעקועים סקסיים של נשים אינן סקסיים בעבור גברת אמיתית, וגם לא קעקוע של פגיון.

באיזה חלק של הגוף מומלץ לגברים להתקעקע

אם תהיתם היכן כדאי להתקעקע, קעקועים בזרוע האמה לגברים נחשבים למאוד סקסיים, וקעקועים של זרועות עם שרוול מלא, כמו גם קעקועי גב. כך גם לגבי קעקועים בחלק התחתון של פרק כף היד. קעקועים לגברים מתאימים מאוד גם לחזה העליון , לא קרוב מדי לבטן.
למידע נוסף אודות קעקועים לגברים כדאי לבקר באתר

קעקועים על פרקי האצבעות לעומת זאת פחות נראים מתאימים וכך לגבי קעקועים בקרסול שנראים קצת מעודנים מדי.