קיצור כתובות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

כתובות אתרים קצרות מתאימות לאתרים ולפרסומים מודפסים. טוויטר הוא שירות העברת הודעות מיידיות המגביל את מספר התווים שההודעה יכולה לשאת, כך שהיא יכולה לקצר קישורים עם שירות משלה לקיצור כתובות אתרים, אך על TCO להשתמש בשירות נפרד לקיצור כתובות URL בציוצים. שירותים אחרים כאלה משתמשים בכתובות אתרים כדי לספק קישורים לאתרים המפרים את המגבלה הזו.

מקצר כתובות אתרים

הוא כלי מקוון הדורש כתובת URL חזקה ומספקת כתובת URL מקוצרת ששולחת את המשתמש חזרה לאותו מקום בדיוק. קיצורי דרך של כתובות אתרים יכולים לעזור לך ליצור כתובות אתרים קצרות ואסתטיות יותר הנהנות מתכונות כגון ניתוח קליקים, פרמטרים של UTM ותמיכה במיקוד מחדש. הם יכולים גם לעזור לך לעקוב ולתפעל קישורים לפונקציות אלה.

אתה יכול להשתמש בטכנולוגיה מתקדמת זו

כדי לקצר כתובות אתרים עם שפע של תכונות ליצירת קישורים מותאמים אישית, קצרים ובלתי נשכחים. יש שירות חינם המאפשר לך לקצר קישורים עם שמות דומיינים של Bitly ושירות פרימיום המאפשר לך להשתמש בשמות דומיין מותאמים אישית משלך. Bitly מאפשר לך ליצור מרחבי עבודה נפרדים לחברי צוות, מה שהופך אותו לקיצור כתובות URL הטוב ביותר לצוותים, מכיוון שהוא כולל תכונות מתקדמות כגון תמיכה במיקוד מחדש של קישורים.

כעת, לאחר שסיקרת את היסודות, הבה נבחן מקרוב כיצד Rebrandly מאפשר לך להגדיר וליצור קישורים קצרים מותג מותאם אישית. Rebrand.ly מציעה תוכנית מוגבלת בחינם עם 500 קישורים ו -5,000 קליקים בחודש.

אם מודעות למותג

היא חלק מאסטרטגיית המדיה החברתית שלך, כתובת URL מותאמת אישית-קיצור דרך הוא רק עוד כלי להפיץ את הבשורה. בין אם אתה משתמש בשירות אירוח אתרים בחינם או ספק אינטרנט עם כתובות אתרים פחות מרגשות, ישנן דרכים להשאיר את המותג שלך במרכז כשאתה משתף קישורים. בעזרת מקצר הקישורים של Hootsuite, למשל, תוכל ליצור קישורי איפור קצרים בכמה לחיצות בלבד. קיצורי URL

הם כלים דיגיטליים המאפשרים לך לקחת קישור ארוך וליצור אחד חדש וקצר יותר המביא אנשים לאותו מקום. כיום, רוב קיצורי הדרך גם מאפשרים לך לעקוב אחר מדדי הקישורים שלך. אם אתה צריך לקצר קישור, לא קל להשתמש בקיצור כתובת אתר.

בין אם אתה מפעיל מסע פרסום או מפנה אנשים לאתר מסוים

אתה רוצה שהם יזכרו לאן לפנות. התאמה אישית של קישור מקוצר היא דרך פנטסטית לתת לאנשים קצת הקשר לאן לפנות לאחר לחיצה עליו. קיצור קישורים יכול להקל על זכירת יעדים מקוונים בהרבה.

זה מאפשר לך לספק קישורים בלתי נשכחים וניתנים להקלדה עבור כרטיסי ביקור

מודעות מודפסות, פודקאסטים, ראיונות ומצבים אחרים שבהם לא כולם לוחצים על היפר-קישור. הראה כיצד להשתמש בקיצור קישורים ליצירת קישורים קצרים רבים. כל קישור שאתה משתף יכול להיות קטוע ולהמיר אותו לכתובת TCO, ומאפשר לטוויטר להקליט מדדים ולחפש דואר זבל ואתרים מסוכנים.

לוח מחוונים חזק מאפשר לך לצפות במדדי ביצועי קישורים

נתונים דמוגרפיים, מקורות המלצה ושיעורי קליקים. זה מראה לך באיזו תדירות לוחצים על אחד הקישורים שלך כאשר הוא משותף, ובאיזו תדירות קישורים מקוצרים אחרים, כגון קישורים ביט, מפנים תנועה לאותו תוכן. אם אתה משתמש במאגרים בתוכנית עסקית, תוכל להוסיף קוד מעקב UTM לכל קישור שאתה משתף עם Buffer.

העתק את כתובת האתר המקוצרת במסך הבא ושתף אותה באתר, בצ'אט או בדוא"ל. אם משתמשים אחרים יכנסו לכתובת ה- URL המקוצרת שלך, הם ינותבו לכתובת המלאה.

פרטיות מהווה בעיה עבור שירותים רבים מכיוון שפורמט כתובות האתרים המקוצר הוא כה קטן עד שהוא פגיע לחיפוש כוח אכזרי. אם אתה מזין כתובת אתר עם שטח ספציפי, פשוט לחץ על הלחצן 'קיצור' וסיימת.

כדי לנטרל זאת, חלק ניסו להציע אפשרות להציג קישורים ליעדים המשתמשים בכתובות אתרים מקוצרות. יש להתקין אפשרות זו בדפדפן ועל אתרי tinyurl חייבים להשתמש בקובצי Cookie. התשובה היא לחסום פוסטים המכילים זעירות (ציטוטים נדרשים), ויקיפדיה אינה מקבלת קישורים לכתובות אתרים שקטעו שירותים אלה במאמריה.

החל מה -13 באפריל 2018

מקצר הקישורים של Google עדיין יהיה זמין למשתמשים פעילים. ראשי התיבות של כתובת Google של Google הושבתו לפני מספר שנים וגרמו לאינטרנט כדי לנסות למצוא את האפשרות הטובה ביותר הבאה. אפליקציה פשוטה, מהירה וחופשית לקיצור כתובות אתרים עם מיקוד שיווקי וניתוחי, הכול בלוח מחוונים אחד עם מדדים מפורטים ויכולת להוסיף קישורים לפעולה משלך לשיתוף.

בואו נסתכל כיצד תוכלו לקצץ קישורים משלכם ולעקוב אחריהם ב- Buffer או ב- Google Analytics. אם תחליט לעשות זאת, תועבר למקום שבו תוכל לנהל את קיצור הקישורים שלך באמצעות אחד מהשירותים הכלולים במקלף הקישורים של Buffly Link ובמעקב אחר קישורים.

לוח המחוונים מציג קישורים פופולריים

סטטיסטיקות כלליות ודף ניתוח שבו תוכל לצלול לתנועה לפי מכשיר, מיקום ומפנה. תגים שאתה מוסיף לקישורים המקוצרים שלך מאפשרים לך להציג את תנועת הקישורים שלך בצורה חדשה ומותאמת אישית, מושלמת למעקב ותיאום קמפיינים.

בעידן של ציוצים של 140 תווים ופלטפורמות חברתיות הסופרות כתובות אתרים כמספרי תווים

כלים לקיצור קישורים הם חבל הצלה. אתה יכול להשתמש בהם כדי לשמור תווים עבורך מבלי להוסיף שלבים מיותרים לעבודה שלך. כל קישור חינמי קצר יותר כולל תכונות המוצעות על ידי כל כלי הפרסום שלך ברשתות החברתיות.