צבעים לילדים

האינטרנט והפינטרסט מלאים ברעיונות להוראת צבעים, אך מה דעתך לעזור לילדים ללמוד את צבעי הקשת וכל כך הרבה אחרים בעזרת ספרי הצבעים שלהם?

אוסף זה כולל 20 פעילויות פשוטות ומהנות שמזמינות ילדים קטנים ללמוד צבעים ביד אחת - בדרכים. פעילויות יצירתיות אלו מציגות לילדים את היסודות של תורת הצבעים ומאפשרות להם ליהנות בכיף רב בערבוב צבעים.

דפי עבודה צבעוניים אלה לגיל הרך ולגן מחזקים גם את המוטוריקה העדינה וילדים נהנים לתרגל זיהוי צבעים. אפילו הגיית הצבעים בלבד וקצב קטן עוזרים לילדים לזכור צבעים ביתר קלות.

כדי ללמוד לאילו צבעים קוראים, ילדים צריכים להבין בשביל מה הם עומדים, אבל הם לא מספר דברים להצגה. הרחבת צבע ומהו לא תסייע לילדים להבין את המילה "צבע" ומשמעותה.

כשאתה מסביר צבעים לתינוקות

הראה להם חפץ מסוים ואמר להם שזה צבע, או הסתיר חפץ בצבע זה בחדר אחר כדי שיוכלו "לצוד צבע". בקש מילדך לחפש צבע בכיתה או לחפש בכל כיתות הלימוד. ספרו להם איזה צבע הם מוצאים והם אמורים להיות מסוגלים למצוא אותו, גם אם זה רק פיסת נייר קטנה או צעצוע.

המשחק הבא בשלושה צבעים ישמור על פעוטך בזמן שאתה עובד על צבעיהם. חשוב על תכנית ציור נהדרת של חדר ילדים, כגון תכלת, אדום, ירוק, צהוב, כתום או אפילו ירוק.

עבור פעוטות וגיל הרך מבוגרים, פרויקט הקשת הזה מושלם ללימוד צבעי הקשת. ניתן להתאים את משחק ההפתעה של שילוב צבעים לפעוטות או לגיל הרך, מה שהופך אותו למהנה, מהנה - ומשחק - למשחק.

בכל צבע יש כפתור בעמוד בו תינוקות יכולים לגעת כדי להתאים את צבע הדף. הנה משאב נהדר לחקר הצבעים ב- Pre-K וילדים שאינם זקוקים לספר צביעה בכדי ללמוד צבעים. זהו אתר צביעה מענג בחינם לפעוטות ולגיל הרך ללמוד איתו צבעים.

תוכלו גם לערבב את השיעורים ולבקש מילדכם למנות את הצבעים בזמן שאתם מחפשים אחר צבעים תואמים

אולי תרצה להוסיף צהוב לתערובת אם ילדיך יודעים את הצבע שעליו להתחיל (אולי הצהוב הוא הצבע המועדף עליהם או שהם יכולים לזהות אותו) או אם זה יהיה נחמד שיש צבע שהוא יכולת ידועה. דאגו להתגנב לכמה פעילויות למידת צבע לילדים שעמידות יותר.

ערבוב

הוא דרך מהנה ללמד את ילדיכם צבעים שונים וזוהי דרך נהדרת עבורם לחשוף את ילדיהם לעולם הצבעים. רוצה ללמוד עוד על האופן שבו צבעים משפיעים על למידת ילדך? כדי לענות על שאלה זו, אספק הנחיות, אבני דרך וניסויי צבע שיעזרו לילדיכם ללמוד צבע.

התאמת ומיון צבעים

היא אחת מפעילויות הצבע הראשונות שהפעוט יכול לבצע, אך לא היחידה. אם ברצונך ללמד צבע מסוים, צור מיכל חושי המכיל רק אובייקטים מאותו צבע שאיתו הפעוט יכול לקיים אינטראקציה. אני רוצה שתוכל להתחיל לשלב חפצים ששמם מופיע על השורה הרבה יותר מאוחר אם אתה רוצה ללמד צבע לפי תבנית או תבנית, ברגע שילדך באמת יודע את הצבע.

עכשיו הנה מתי ואיך ללמד התאמת צבעים ומיון כמו גם פעילויות צבע אחרות לפעוטות

אם הפעוט שלך חדש במיון צבעים, אתה יכול להתחיל בכחול, כתום, אדום, ורוד וכחול - כתום - אדום - ורוד. ניתן לשלב כחול סגול תוך לימוד צבעים אלה זה לצד זה, או עם אדום וכתום ואדום / ורוד כקבוצה.

רוב הילדים יידעו לפחות צבע אחד ויוכלו למנות שמות נוספים עד גיל שלוש

בעוד שרוב ילדי הארבע יידעו ויוכלו לזהות צבעים נוספים. אחת הדרכים הראשונות למיין דברים היא ללמוד עם צבעים, וזו מילה מוקדמת שאנו נוטים יותר ללמוד מכיוון שמדובר בצבע מעט בסיסי, בסיסי יותר, שמושך ילדים. זו הסיבה שזה כל כך חשוב למיון צבעים ולצבעי יסוד אחרים כמו אדום, ירוק, כחול, כתום, אדום - ורוד וכחול - כתום - צהוב - ירוק - כחול. רוב הילדים לא יכירו את כל הצבעים האלה עד גיל שלוש, אך הם צריכים להיות מסוגלים לנקוב בשמות נוספים מכיוון שקל לשמם אותם ולכן הם פונים לילד שלך.

כאמור

ילדים מעדיפים צבעים בהירים יותר מכיוון שהם יכולים לזהות טוב יותר את ההבדל בין אדום, ירוק, כחול, כתום, אדום - ורוד וכחול - כתום - צהוב - ירוק - כחול. מכיוון שילדים דורשים וראייתם עדיין מתפתחת, הם עשויים להעדיף צבעים בהירים על פני צבעים כהים יותר.

תפריט נגישות