עבודה באוסטרליה

לא תמיד קל למצוא את המידע הדרוש לך כיצד למצוא עבודה באוסטרליה, להגיש בקשה לויזה הנכונה ומי יכול לעזור לך למצוא עבודה לאחר השלמת הניירת המשפטית. אם אתה תוהה איך למצוא עבודה באוסטרליה כזר, יש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון. כדי לחפש עבודה באוסטרליה, עליך להגיש בקשה ולקבל אשרת עבודה אוסטרלית תקפה.

ישנם למעלה מ-20 סוגים שונים של אשרות עבודה זמינות באוסטרליה

לאוסטרליה יש סוגים שונים של ויזות לכל סוגי העובדים, כולל עובדים מיומנים, עובדים מיומנים, יזמים ויזמים. לכל ויזה יש סט דרישות ייחודיות משלה, המתוארות באתר משרד הפנים האוסטרלי.

רוב הסיכויים שהעבודה שלך חייבת להיות ברשימת המקצועות המיומנים לפני שתוכל לקבל אישור עבודה

כדי לקבל עבודה לטווח ארוך יותר, אתה צריך להגיש בקשה לוויזת מהגר מוסמכת. אשרה זו חלה בעיקר על אנשים שעבודתם נכללת ברשימת הכישורים האסטרטגיים לטווח בינוני וארוך. אשרה זו מיועדת לסטודנטים בינלאומיים שזה עתה סיימו את לימודיהם ובעלי הכישורים והכישורים המתאימים לעיסוק ספציפי באוסטרליה.

ויזה זו מאפשרת לאנשים בין הגילאים 18 עד 30 (כולל) לקחת חופשה ממושכת באוסטרליה ולעבוד כאן

כדי לממן את הנסיעות שלהם. כפי שצוין לעיל, אנשים בין הגילאים 18-30 יכולים לקבל ויזה זמנית הנקראת Work Holiday Visa, המאפשרת לטייל ולעבוד בארץ עד שנתיים. אתה יכול לקחת עבודה מזדמנת, עונתית או זמנית באוסטרליה אם אתה בין 18 ל 30 שנים על אשרת עבודה לחופשה.

אם אתה נוסע לאוסטרליה עם ויזת תייר לעבודה

יהיה די קל למצוא תעסוקה. עם זאת, אם אתה רוצה שאוסטרליה תהפוך למגורי הקבע שלך, אתה צריך להגיש בקשה למשרה קבועה דרך SkillSelect, ותוכל גם לקבל חסות מהמעסיק שלך באמצעות תוכנית ממונה על ידי המעסיק. מספר מנועי חיפוש באוסטרליה יציגו משרות פנויות, כולל Seek, Indeed, Jora ו-Career One. ממשלת אוסטרליה מתחזקת אתר עבודה כדי לעזור לאנשים למצוא עבודה.

אם אתה עובד בחברה בינלאומית עם משרד באוסטרליה

ייתכן שתוכל למצוא עבודה באוסטרליה. במקרה זה, תוכל להגיש מועמדות לעבודה לפני הנסיעה לארץ. אם אתם בארץ ובידיכם ויזה המאפשרת לכם לעבוד, כמו ויזת עבודה בחגים, יש סיכוי גבוה יותר למצוא עבודה.

אם אתה שוקל לעבוד בהפסקה של שנה או טיול תיירותי לאוסטרליה

ייתכן שיהיה לך קל יותר להגיש בקשה לוויזת עבודה בזמן חופשה. קיימות גם אשרות תייר לעבודה המאפשרות לבוגרים לעבוד לזמן מוגבל, וניתן לעבור מאושרת תייר עבודה לויזה ממומנת למשרה מקצועית ולאחר מכן לעבור לתושבות קבע. אוסטרליה היא יעד פופולרי עבור בוגרי מכללות המעוניינים לצאת לחופשות, אך הממשלה מעודדת גם בקשות לתושבות ותעסוקה ממי שיכולים למלא את פערי הכישורים במדינה. הזדמנויות תעסוקה באוסטרליה לזרים יכולות להיות בחינוך, בריאות, תחזוקה או במגזר הציבורי.

אם אתה תוהה איך להשיג עבודה באוסטרליה, המקום הטוב ביותר להתחיל בו הוא לחפש באינטרנט. כדי להגיש בקשה, תצטרך ליצור חשבון עם משרד העניינים האוסטרלי ולהשלים בקשה מקוונת.

הקפידו לציין את סוג הויזה (תת-מחלקה 417 או 462) שמדינת המגורים שלכם זכאית לה

אם ברצונך להאריך את שהותך באוסטרליה, תוכל להגיש בקשה לויזה שנייה לעבודה או תייר לאחר השלמת שלושה חודשי עבודה מסוימת בצפון אוסטרליה או באזורים מרוחקים (רק לקטגוריה 462). שימו לב כי לאחר ה-1 ביולי 2019, עליכם להחזיק באשרת עבודה שנייה (או אשרת ביניים בנסיבות מיוחדות) לאחר ה-1 ביולי 2019 כדי להשלים עבודה מיוחדת באזורים מרוחקים ובצפון אוסטרליה למשך שישה חודשים. זכאי לקבל ויזת עבודה שלישית ואז לעזוב...

לא ניתן להגיע לאוסטרליה בוויזת תייר או סטודנט ולחפש עבודה

אזרחים אוסטרלים, תושבי קבע ואזרחים ניו זילנדים עם אשרת קטגוריה מיוחדת (תת-מחלקה 444) הם האנשים היחידים שיש להם זכות בלתי מוגבלת לעבוד באוסטרליה. אם אינך אזרח ניו זילנד, סביר להניח שתצטרך ויזה כדי לעבוד באוסטרליה כזר. הויזה הנדרשת לעבודה באוסטרליה תלויה בכמה זמן אתה רוצה להישאר ובסוג העבודה שתעשה.

אם אתם מתכננים לעבוד באוסטרליה

תזדקקו לויזה, וככל שתתכננו לחיות ולעבוד זמן רב יותר, התהליך הזה יהיה קשה יותר וגוזל זמן רב יותר. אשרת שהייה קצרה זמנית (וויזת TSS; קטגוריה 482) מאפשרת לך לחיות ולעבוד עבור המעסיק המממן שלך באוסטרליה עד ארבע שנים. הקטגוריה של הגירה מיומנת כוללת לא רק ויזות קבועות, אלא גם ויזות לשהייה זמנית באוסטרליה.

מספק מידע על ויזות זמניות וקבועות שונות לעובדים המחפשים עבודה זמנית או הגירה לאוסטרליה

מידע מפורט יותר בסעיף נפרד "ויזת עבודה לאוסטרליה". לאחר השלמת הויזה והניירת המשפטית שלך, SEEK יכול לסייע לך בחיפוש העבודה שלך, לעזור בייעוץ והכוונה בקריירה, ולעזור לך להגדיר את פרופיל ה-SEEK שלך כך שכאשר אתה יכול לעבוד באופן חוקי באוסטרליה, אתה תהיה מוכן ללכת.

לא משנה מאיזו מדינה אתה ומה מצב הויזה שלך; לכל העובדים באוסטרליה יש אותן זכויות והגנות בעבודה

כדי לעבוד באופן חוקי באוסטרליה, אתה צריך להוכיח את כישורי העבודה שלך. לכל מדינה באוסטרליה יש רשימה משלה של משרות פנויות שמוכנות לספק ערבויות לאשרות ומנהלות את דרישות המינוי שלה במדינה.

קיימים פערי מיומנויות ומערכת הוויזות האוסטרלית עשויה לתת עדיפות לבוגרים עם הכישורים הנדרשים. מגייסים באוסטרליה נרתעים מאוד מלהעסיק אנשים שעדיין אין להם ויזה.

עליך להגיש בקשה לויזה זו ממדינת הולדתך

ואתה צריך מספיק כסף כדי לפרנס את עצמך במהלך שהותך. זוהי אשרת העבודה הנפוצה ביותר לתיירים באוסטרליה, והיא מתאימה מאוד לתיירים צעירים המעוניינים לצאת להרפתקה ארוכת טווח באוסטרליה. ויזה מיומנת היא סוג של ויזה שאוסטרליה מספקת לעובדים מיומנים שעיסוקיהם המבוקשים ביותר. ויזה ניידת TSS לאמצע מועד מתאימה לך. אם יש לך לפחות שנתיים של ניסיון תעסוקתי רלוונטי התואם את כישוריך, כישוריך רשומים ברשימת הכישורים האסטרטגיים ארוכי הטווח והנושאים (קישור לרשימת תיקי העיסוק המקצועי) באתר הממשלתי), ואם המעסיק הרשום שלך מוכן לתת לך חסות לעבודה למשך 4 שנים.

נטילת התמחות או התמחות יכולה לעזור לך לפתח את הכישורים שלך וגם לתת לך את ההזדמנות ליצור קשרים שיכולים לעזור לך למצוא עבודה קבועה.

תפריט נגישות