ייעוץ אונקולגי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

הייעוץ עובד עם אנשים הסובלים ממחלת הסרטן כדי לסייע להם להתמודד עם האתגרים הכרוכים באבחון סרטן. ייעוץ בקבוצה אחת על אחת יכול להיות מועיל במיוחד לילדים ולמטפלים באדם חולה סרטן. זה יכול גם לעזור לך להתמודד עם אי הוודאות ושלבי המעבר, למשל כאשר אדם מתחיל או מסיים טיפול בסרטן.

יועץ יקשיב לך ויעזור לך להבין את חווית הסרטן ואת הרגשות שאתה מרגיש. בדרך כלל אתה רוצה יועץ בעל ניסיון בעבודה עם אנשים חולי סרטן. יועצים בעלי ניסיון אישי ומקצועי במחלת הסרטן יכולים לעזור לך להבין שהרגשות שלך תקינים.

טיפול מאפשר לך לעבד את רגשותיך

לחקור דרכים לשתף את האבחנה שלך עם חברים ובני משפחה ולדון בחששותיך לגבי האופן שבו סרטן שינה את חייך. יועצים יכולים לסייע ללקוחות ששרדו סרטן לאשר את רגשותיהם בנוגע לשרוד הסרטן ולנווט את השינויים הנורמליים בחייהם. קבוצות תמיכה למשפחות, ילדים ומטפלים בחולי סרטן יכולים לכלול מערכות יחסים משתנות, פחדים מהאדם הנגוע וכיצד ניתן לתמוך בהם בצורה הטובה ביותר.

עובדים סוציאליים קליניים באונקולוגיה זמינים למתן תמיכה רגשית ומעשית בכל שלבי הסרטן

כולל אבחון, טיפול, מעקב והישרדות. ייעוץ, חינוך, קבוצות תמיכה רוחניות, תמיכה ושירותים אחרים ניתנים על ידי פסיכיאטרים, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים, אחיות פסיכיאטריות, מומחים, אחיות, יועצים מורשים. עובדים סוציאליים באונקולוגיה מספקים ייעוץ, חינוך והפניות מיוחדים לאנשים חולי סרטן ובני משפחותיהם.

קבוצות אלה מציעות שירותים שונים לעובדים סוציאליים אונקולוגיים

כולל ייעוץ, ניהול תיקים וקבוצות תמיכה. אנשי מקצוע מוסמכים לבריאות הנפש, שרבים מהם מוסמכים באונקולוגיה, מספקים ייעוץ אישי, משפחתי וזוגי, מקלים על רשתות וקבוצות תמיכה ומציעים אסטרטגיות להפחתת מתח. מכון הסרטן המשפחתי  מציע ייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי בהתראה קצרה וללא תשלום למטופלים ולתומכיהם. לעובדים הסוציאליים תפקיד חשוב בתמיכה וייעוץ רגשי של חולי סרטן, חברים, משפחה ומטפלים.. עובדים סוציאליים מנהלים הרבה מקבוצות התמיכה האישיות והמקוונות שלנו, מפקחים על היבטים של תוכנית 65+, מרכזים את הטיפול בחולי הסרטן הקשישים שלנו, מנהלים תוכניות שכול שנועדו לסייע לאנשים שאיבדו את יקיריהם מסרטן ולפקח על כל מרכיבי יוזמות ההישרדות להתקיים במסגרת התוכנית משאבים לחיים שאחרי סרטן. הם יכולים גם לסייע לך בנושאים מעשיים ולוגיסטיים כגון קשיי תחבורה, חששות כלכליים והתמודדות עם השפעת הטיפול בסרטן על עבודתך.

עידוד לקוחות להשתתף בקבוצות תמיכה

היא אסטרטגיית ייעוץ יעילה לחולי סרטן שאוהבים ותומכים במשפחה וחברים, כיוון שרבים מרגישים מבודדים במהלך מחלתם. בתי חולים רבים, מרפאות וארגוני סרטן ללא כוונת רווח מציעים עבודה וייעוץ סוציאלי בתשלום, ושירותים אלה נחשבים לחלק חשוב מתוכנית מקיפה של סרטן השירות. ייעוץ קבוצתי עולה פחות מייעוץ אחד לאחד, ורוב קבוצות התמיכה בסרטן הן ללא תשלום.

ג'ודי גרין אומרת כי היועצים צריכים להיות מודעים לבעיות האבל בעבודה עם לקוחות חולי סרטן ובני משפחותיהם

למרות שכל יועץ צריך להסתמך על גישת הייעוץ והמסגרת המועדפים עליו לעבודה עם חולי סרטן ובני משפחותיהם, ברדן חוזר ומדגיש כי היועצים אינם צריכים לראות בסרטן אבחנה פרטנית.

אם אתה מעוניין לעזור ללקוחות לנווט את העליות והמורדות של אבחון וטיפול בסרטן

וגם לעזור לאנשים המתמודדים עם מגוון בעיות אישיות וחיים, תוכל לשקול קריירה בייעוץ. יועצים יכולים לנקוט צעדים כדי ליידע את עצמם טוב יותר על תהליכי הטיפול בסרטן השונים ולהעלות את המודעות למשאבים הקיימים בקהילותיהם, כולל ספקי בריאות נפש אחרים המתמחים בתחום זה.

יועצים פיננסיים מלווים מטופלים מתחילת דרכם הטיפולית ועד סופה ומהווים חלק בלתי נפרד מחוויית המטופל בתכנית הסרטן המקיפה שלנו

אנו מציעים גם שירותי ייעוץ למספר תוכניות סרטן אחרות בוויסקונסין ובמישיגן כדי לעזור להם לקחת את תפקיד היועץ הפיננסי בתוכניות משלהם.

אלה כוללים תמיכה רגשית בהתמודדות עם אבחון סרטן

מציאת קבוצות תמיכה ועמיתים ברשת הלאומית למלחמה בסרטן (NCCN) ונוף ההחזרים בטיפול בסרטן, הממשיך להציג אתגרים בעבודה עם חולי סרטן. אנשי מקצוע מוסמכים לבריאות הנפש, שרבים מהם מוסמכים באונקולוגיה, יכולים להתייעץ איתך במרכז למשפחת בית החולים לחיות סרטן. אם הטיפול נקבע IV או קרינה דרך הפה, היועץ הפיננסי בודק אם הטיפול מצוין לאבחון המטופל על ידי סקירת תמצית NCCN ו- Medicare Compendium.
כדי לשמוע מידע על ייעוץ אונקולגי ניתן לבדוק כאן: mkdiet.co.il

ג'ונס עובדת כיועצת במרפאה האונקולוגית בבית החולים תל השומר 

שם היא עובדת עם חולי סרטן, בני משפחתם, מטפלים שלהם וספקי שירותי הבריאות המטפלים בהם. מאז 2013 היא עובדת באונקולוגיה ומטרתה היא לעבוד עם מטופלים על מנת לספק תמיכה, לעזור להם לזהות נקודות חוזק ומשאבים ולעזור להם לנהל את חווית הסרטן שלהם. ג'ונס מציעה כלי והתמודדות להתמודדות עם מסע הסרטן המורכב, בין אם מדובר בייעוץ אישי, סדנאות חינוכיות, קבוצות תמיכה או שיעורי אמנות.

ג'וזפינה מסוגלת לסייע לחולי סרטן ולמשפחותיהם להתמודד עם המסע החדש הזה באמצעות ייעוץ פנים אל פנים, כלים להתמודדות וחיבור חולים עם משאבים וקבוצות תמיכה.