הלוואות שוק אפור

בפועל המכונה יבוא מקביל, סוחרי הלוואות שוק אפור מציעים הנחות תלולות על פריטי יוקרה ומוכרים נוטים לנצל אסטרטגיות תמחור שונות ודרישות מס עבור מוצרי יוקרה באזורים שונים כדי לקנות מוצרים חמים מסוימים ממי שרוצה אותם בפחות כסף. עם זאת, אנו משקיעים בחינוך, טכנולוגיה, מערכות יחסים ושדות מסחר בפועל כדי להגן על האינטרסים של הלקוחות שלנו ושל הלווים הרבים שיש להם שווקים אפורים. למשקיעים מוסדיים, כגון קרנות פנסיה וקרנות השקעה שאינן עוסקות במסחר בשוק האפור, יש סיכון.

הלוואות שוק אפור לניירות ערך פיננסיים מתייחס למוצרים המיובאים ונמכרים בערוצי קמעונאות חלופיים

היקף השווקים האפורים התרחב מעבר לאבטחת מוצרים בסיסיים, ומכסה הכל, החל ממכוניות יוקרה, תיקים ונעליים ועד לבגדים יקרים, קוסמטיקה, תרופות, סיגריות ומוצרים אחרים. בעוד שניתן למצוא מוצרים מזויפים בלתי חוקיים בשוק השחור, סוחרי הלוואות שוק אפור מציעים הנחות תלולות על פריטי יוקרה ומוכרים מוצרי יוקרה אותנטיים בהנחות משמעותיות לאלה שיוצרים קשר עם המותג, כפי שדיווחה אליזבת פאטון בניו יורק טיימס.

הלוואות שוק אפור

הוא שוק ניירות ערך לא רשמי שבו מסחר באג"ח מתרחש לפני הנפקתו הרשמית. שווקים אפורים מאפשרים למנפיקים ומנפיקים למדוד את הביקוש להנפקות חדשות בשוק האפור לפני ההנפקה, ושווקים בשווקים אלה יכולים לסחור בניירות ערך שיוצעו בעתיד הקרוב. מסחר בשוק האפור או האפור מתרחש כאשר מניה מושעה ממסחר בשוק וניירות ערך חדשים נקנים ונמכרים לפני תחילת המסחר הרשמי.

הלוואות שוק אפור מתייחס לחברות אשראי פרטיות המעניקות הלוואות ללווים שאינם מסוגלים כלכלית לקבל הלוואה בנקאית

על פי חוק הלוואות לחוץ בנקאי, המסדיר מתן הלוואות בשווקים אפורים, העלות המקסימלית של הלוואה הינה שני רבעים מהעלות הממוצעת של הלוואה לא צמודה שהוענק על ידי בנק ציבורי. לשם כך, החוק מחייב את בנק ישראל לפרסם את עלות ההלוואה מדי חודש.

פרמיית השוק האפור השורר

היא INR 450 ומשתמע מכך שמשקיעים וסוחרים מוכנים להשתמש במניות ABC אם הם מתומחרים בין 700 INR, 250 INR ו- 450 INR. על פי ניתוח של עורך דין שייצג כמה חברות הלוואות שוק אפור, הביקוש לביטחונות משקף את הביקוש ואת האופן שבו המלווים מנצלים את ההזדמנות.

בנוסף לחברות האשראי מחוץ למגזר הבנקאי, מלווה בשוק האפור היא כל סוג של חברה המתווכת בין מלווים ללווים. ארגונים הנסחרים בבורסה אינם יחידות של השוק האפור.

על מנת לתמוך בשוק האפור

חברות המעוניינות להנפיק מניות בנוסף למנפיקותיהן יכולות להעריך את הביקוש להצעות חדשות. כתוצאה מרכישת המוצרים שלהם בשוק האפור, ייתכן שלא תהיה להם גישה לשירותים לאחר המכירה או לסיוע ממפיצי המוצרים שלהם, שאולי אינם מוכנים לתת שירות לסחורות שנרכשו בשוק השחור.

פרמיית הלוואות שוק אפור מתייחסת למחיר שבו נסחרות ניירות ערך של חברה בשוק האפור

מניות הום פירסט פיננסים נסחרו בשוק האפור בפרמיה של 23-25 אחוזים של 120-130 רופי למחיר ההנפקה הסופי של 51.8 רופי למניה, על פי הנתונים הזמינים ב- IPO Watch. השוק האפור מטריד מניות ומכיר בכך שהצורך מתורגם לכסף.

המתווך המקומי Shenwan Hongyuan Securities העריך כי בשנת 2015 היו 10,000 מלווים בשוק האפור המטפלים במימון שולי בין 1 ל -1.5 טריליון יואן

חלק גדול מהביקוש הזה הועבר לשוק האפור, מה שלא אומר בהכרח חברות הלוואות שאינן מוסדרות בבנקים, אלא מחליפי מלווים מסיבות משפטיות.

בשוק מימון השוליים הרשמי

בו משקיעים הון לווים כסף מברוקרים, הלוואות החובות זינקו ב -30 % ל -91.16 מיליארד יואן (13.608 מיליארד דולר) בסוף ינואר. מימון מרווח לא רשמי, שבו משקיעים קמעונאיים לווים ממשאבי הלוואות שוק אפור, משגשג אף הוא. תחום ההלוואות החוץ בנקאיות של ישראל עומד על סף להיכנס לפיקוח ממשלתי, בדגש על ניסיון להיפטר מהלוואות הלוואות שוק אפור ומהאגודות הפליליות שלהן.

הצעד הראשון בכיוון הזה נעשה ביום חמישי כאשר דורית סלינגר

מנהלת רגולטור ביטוחי וחסכון בשוק ההון החדשים, הציגה טיוטת חוק לרישוי מלווים חוץ בנקאיים. מנהלי חמישה מלווים בשוליים מסרו כי הם החלו לשווק הלוואות למשקיעים שרוצים להרוויח הימורים גדולים בבורסה בשבועות האחרונים. האשראי בשוק האפור נפוץ כאשר סינדיקציות הפשע המאורגן הופכות לחזקות יותר ויותר, ושולטות לא רק בשטרות חליפין, אלא גם בעסקאות כגון הפקדות דחויות ומזומני צ'קים, המכונים גם הלוואות למשכורת.

ב -15 במרץ

קבע סניף של טאי-ג'ואו של הרגולטור הבנקאי של סין קנס של שני מלווים על כך שאיפשר לכספי בנק לזרום לשוק המניות. תעשיית השוק האפור סובלת מתדמית הפליליות או לפחות לא לגיטימית ואין לה סיכוי להפוך למתחרה רציני באשראי בנקאי קונבנציונאלי. השוק האפור יכול להיות יעיל על ידי מתן רשויות אכיפת החוק כלים נוספים לשימוש במאבקם נגד שיטות הלוואות לא הוגנות, במיוחד כאשר הריבית מגיעה לספרות כפולות או משולשות.

 

תפריט נגישות