איך אפשר להוזיל את החופשה כאשר טסים לבד?

איך אפשר להוזיל את החופשה כאשר טסים לבד

טיסה לחופשה לבד, היא הזדמנות מעולה להכיר את עצמכם לעומק ולבלות זמן איכות עצמאי ומיוחד. מתי עוד תוכלו להחליט בלעדית איך לנצל את הזמן שלכם?

כרטיס אשראי לטיסות יעזור לכם לממן את חופשת הסולו שלכם, אך האם יש דרכים נוספות להוזיל אותה?

התשובה היא כן, ואנחנו כאן לעזור עם כמה טיפים שימושיים.

מיקום, מיקום, מיקום

כדי לשמור על העלויות שלכם ניתנות לניהול, אתם יכולים קודם כל לבחור יעד לא יקר יחסית. במקום פריז, תחשבו על פראג, תחליפו את ברצלונה בברטיסלבה, או תגלו את סטובל במקום את סנטוריני.

אל תארזו הרבה ציוד

הסכום שאתם יכולים לחסוך על עמלות הכבודה, על ידי הגבלת האריזה לתיק או מזוודה שתיקחו איתכם למטוס, יכול להיות משמעותי מאוד.

תאמינו או לא, אתם יכולים להסתדר במשך שבועות עם מזוודה קטנה. בואו נודה בזה, גם ככה בדרך כלל אתם שואלים את עצמכם "למה ארזתי כל כך הרבה?".

תתחילו מאריזת חפצים חיוניים בלבד. תחשבו על האקלים ביעד אליו תגיעו, ועל כל פעילות שתרצו לעשות שם. לאחר מכן, תארזו מבחר קטן של התלבושות האהובות עליכם. את הכביסה, תוכלו לעשות שם.

תגבילו את האכילה בחוץ לפעם אחת ביום

כיף לאכול בחוץ בחופשה, אבל לבד זה אפילו פחות משתלם מאשר עם שותף, שותפה או שותפים לנסיעה. לכן, תצטרכו לעשות קניות ולחפש פתרונות יותר זולים. זה נשמע משעמם, לבקר בסופר, אבל תתפלאו כמה סופרים בחו"ל יכולים להיות הרבה יותר מעניינים מאשר בבית.

תנסו לסגור מלון עם מחיר שכולל ארוחת בוקר. לארוחת צהריים, אתם יכולים לקחת איתכם כמה חטיפים בריאים, פירות או סנדביצ'ים. כמובן, בהתאם לתנאי הלינה שלכם, יכול להיות שתהיה לכם אפשרות לבשל לעצמכם ארוחות של ממש, וכך תוכלו גם לגלות את המטבח המקומי בצורה הטובה ביותר.

בארוחת הערב תוכלו להתפנק, ולצאת לטעום את המעדנים המקומיים.

תאכלו איפה שהמקומיים הולכים לאכול

אתם לא צרכים לשלם יותר מדי כשאתם כן אוכלים בחוץ. לא תמיד קל להתחמק ממסעדות שהן מלכודות תיירים, אבל תמיד כדאי לחפש אפשרויות פחות מוכרות. במסעדות בהן המקומיים אוכלים, לא רק שהאוכל יהיה יותר טעים, אלא גם המחיר יהיה יותר סביר.

אתם יכולים לשאול במלון בו אתם ישנים, ולבקש המלצות. אפשרות נוספת היא פשוט לשוטט ברחוב, ולסמן לעצמכם במפה מקומות בהם יושבים הרבה מקומיים.

תטוסו עם כרטיס אשראי משתלם

לסיום, כרטיס האשראי הנכון יכול לתרום משמעותית לחיסכון בחופשה שלכם. לכן, חשוב שתדעו כי כרטיס אשראי לטיסות לא משמש רק להזמנת טיסות ומלונות, אלא גם לשימוש במהלך השהייה בחו"ל. ראשית, אתם נהנים מדחייה של חיובי קניות למועד החיוב, ללא ריבית והצמדה. שנית, אתם מקבלים שלל הנחות למופעים ואטרקציות בחו"ל.

תפריט נגישות